Rekabetten sıyrılmanıza yardımcı olmak için

Oteller ile direkt kontrat gücümüz sayesinde, sadece seyahat acentenize özel fiyatlar ile hiç bir yerde bulamayacağınız, oranlara, tekliflere ve koşullara sahibsiniz

Pazar ihtiyaçlarına göre uyarlanmış Global bir portföy

İhtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda

 

Müşterilerinizi teşvik etmek için seçin

Yerel kaynaklı kuruluş portföyümüz, en iyi fiyatları, optimum kapsama alanını, yüksek yer bulma şansını ve zengin oda seçeneğini sunmaktadır.

Size ve müşterilerinize kalite ve seçenek sunmak için, yerel sözleşmeli ekiplerimiz tarafından yerel olarak tedarik edilen gerçek bir global portföye sahibiz

Özel Sözleşmelerimizden Faydalanın

Doğrudan gerçekleştirilen sözleşmelerin gücü sayesinde, size garantili fiyatları, oda bulma imkanını sağlamak ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız teklifleri sunmak için, en iyi destinasyonlarda en iyi kuruluşlarla özel sözleşmelerimiz bulunmaktadır

İş ortaklarımız

Çapraz satış aracımızla gelirinizi artırın

Entegre çapraz satış aracımızla, konaklama rezervasyonları gerçekleştirmeniz sırasında, aktivite, ulaşım veya araç kiralama hizmetlerini zahmetsizce ekleyebilirsiniz.

Seyahat için hepsi bir arada alan

Kapsamlı faaliyet, ulaşım ve araç kiralama portföyümüz ile gelirinizi optimize edin

Otelimizin global portföyüne uygun, rakipsiz bir destinasyon deneyimi, ulaşım ve araba kiralama seçenekleri sunuyoruz

Herkes için faaliyetler

Faaliyet portföyümüz yeni, heyecan verici ve gelişmiş ürünlerle sürekli büyüyor. Cazip teklifler ve indirimlerle birlikte, zengin seçeneklere sahip olabilirsınız.

Dünyaca ünlü ortaklarımız

Sorunsuz transferler

Müşteriniz bir yere ulaştığında, tatilinin sorunsuz bir şekilde başlaması önemlidir. Transfer hizmetleri yelpazemiz, ağır valizlerle seyahat edenler için ekstra bagaj hizmeti de dahil olmak üzere, herhangi bir sorun yaşamadan istedikleri yere ulaşmalarını sağlayacaktır.

Araç kiralama

Müşterilerinizin ihtiyaçları için özel olarak hazırlanmış olan uluslararası araç kiralama tedarikçilerimizden seçerek daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

Rekabetçi bir fiyatla, güvenlik ve kalite sağlayan küresel markalarla ve güçlü yerel ortaklarla çalışıyoruz

 

ÇAPRAZ SATIŞ ARACIMIZLA İŞİNİZİ ARTIRIN